Veliaj: Basha kur nuk qullosi gjë në Bashki, ça do bëj në qeveri

0
54

Për kryebashkiakun Erion Veliaj, opozita është rrënuar moralisht për shkak se i vetmi i fituar në të gjithë betejat që ka bërë, ka dalë vetëm një i fituar dhe ai është kryetari, Lulzim Basha.

“Opozita e rrënuar moralisht, kur shikon shtëpinë të Gjirin e Lalzit, bllokon Astirin pastaj kap një makinë, kur vetëm demokratët i dënojnë me votë veprime të tilla tregojnë se PS është e vetmja që po rritet. Nuk ndihem keq që po reduktohet, ka një hendek shumë të madh mes një partie që i ka shërbyer popullit, dhe një tjetër që punon për të pasuruar një vend. Nuk erdhi dy vite në Këshillin Bashkia, dhe kur ia jep punën nuk e bën.  Kur nuk qullosi bashkinë, ca do bëj”, tha Veliaj.

burimi:/shqiptarja.com/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here