Me pranga në duar/ Ky është autori që ekzekutoi biznesmenin në Himarë! FOTO-EKSKLUZIVE

0
61

Ky është Kliti Leka, 53-vjeçari nga Tirana, Kliti Leka që ekzekutoi biznesmenin në Himarë, Niko Goro. Ai është arrestuar nga policia, pak minuta dhe pak metra larg vendit të ngjarjes.

burimi:/shqiptarja.com/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here