RENEA operacion në Kurbin, deri tani 4 të ndaluar. Ja çfarë po kontrollohet

0
120

Forcat RENEA kanë nisur një ooperacion kundër lojërave të fatit në Kurbin.

Korespondenti i Panorama bën me dije se deri tani janë 4 persona të ndaluar.

Operacioni ka nisur prej mbremjes se kaluar dhe ende forcat RENEA ndodhen ne terren.

Mësohet se eshte goditur nje kazino ilegale. Ndërsa operacioni është në vijim, ende nuk ka të dhëna zyrtare nga policia.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here