Ia bllokoi OFL, gjykata i kthen BMW-në e blinduar Lulzim Berishës

0
370

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka liruar automjetin e blinduar të ish-kreut të Bandës së Durrësit, Lulzim Berisha.

Mjeti tip BMW ishte sekuestruar ne shkurt 2020 në kuadër të operacionit Forca e Ligjit. Sipas avokatit të Lulzim Berishës, Detar Hysi pasuria e klientit të tij është e ligjshme.

Lala pohoi se OFL nuk pati rezultat për sekuestrimin e ndonjë pasurie për ish-kreun e Bandës së Durrësit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here