Plas sherri në studion e “Përputhen”, Shqipja ofendon Tean për peshën

0
323

Ditën e sotme në emisionin ‘Përputhen’ në Top Channel ka ndodhur një debat i fortë që ka bërë largimin e një prej konkurenteve nga studio.

Ishte Shqipja ajo që i tha Teas “Mos të ka bërë baloni keq?’, duke shkaktuar dhe acarimin e kësaj të fundit e cila u çua dhe u largua e më pas pas saj dhe konkurentët e tjerë të cilët shkuan ti qëndronin pranë.

(Tea pak ditë më parë ka kryer një ndërhyrje në trup për tu dobësuar e cila quhet balon* fjala që përdori Shqipja).

Menjëherë në ndjekje të saj shkoi Ana, e cila u mendua ta qetësonte, e pas saj çunat me rradhë. Pas insistimit të Anës, Tea pranoi që të rikthehet në studio por tha se nuk dëshiron që për momentin të diskutojë këtë episod.

“Unë nuk dua të diskutohet për momentin për këtë, për hir të respektit që kam për ju u ktheva do të vij edhe nesër, meqenëse është projektuar diçka speciale”, tha Tea.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here