Video virale në internet, shikoni momentin kur Melania Trump fiksohet nga kamera duke…

0
76

Melania Trump vihet sërish në vëmendje të mediave, për sjelljen e saj publike ndaj Presidentit Donald Trump.

Në debatin e fundit presidencial mes Trump dhe Biden për zgjedhjet presidenciale që do të zhvillohen në 3 nëntor, ra në sy sërish një sjellje tashmë e njohur e Zonjës së Parë.

Melania u pa t’ja heqë dorën me forcë presidentit teksa ecnin sëbashku për të dalë nga skena.

Ky moment është bërë viral në rrjet dhe përdoruesit e Twitter-it shpërthyen me komente.

Kjo nuk është hera e parë që Zonja e Parë vë në siklet presidentin, të cilit shpesh preferon të mos e kapë prej dore, dhe kamerat kanë fiksuar edhe momente kur Donald Trump kërkon që ata të rrinë me duart e bashkuara.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here