FOTOLAJM/ Mbledhja e parë, anëtarit të Komisionit Rregullator i “fluturon” karrigia, shpërthen në të qeshura bashkë me kolegët

0
325

Nuk dihet nëse është një ogur i mbarë apo jo, por mbledhja e parë e Komisionit Rregullator nisi me këtë incident të vogël.

Anëtarit të Komisionit, Muharrem Çaka, ju rrëzua karrigia ku do të ulej, moment që kaloi me të qeshura mes tij dhe kolegëve.

Në mbledhjen e sotme, Komisioni Regullator shqyrtoi dhe miratoi projektrregulloren për organizimin e mbledhjeve të Komisionit Rregullator.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here