Vrasja e 50-vjeçarit/ Në gjendje të rënduar, zbardhet dëshmia e gruas së viktimës që pa gjithë skenën: Autori mbante…

0
311

Personi që shihni në foton më lart është Ahmet Toska, 50-vjeçari i cili u vra me armë zjarri në kokë pranë pranë banesës së tij dhe dëshmitare për këtë krim ka qenë vetë gruaja e tij.

“Panorama” ka mësuar detaje nga dëshmia paraprake që ka dhënë për uniformat blu bashkëshortja e viktimës.

“Ishim duke shkuar në pune. Personi ishte me maske”, tregon ajo për autorin.

Si ndodhi vrasja?

Sipas dëshmitares së vetme të krimit të rëndë, autori “e qëlloi në kokë dhe u largua me vrap”.

Kërkova ndihme nga fqinjët por ishte shume vonë“, ka thënë për policine gruaja e cila është shfaqur në gjendje shumë të rënduar psikologjike.© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here