“Do bëhet xheloze Monika”- Kreu i Shtetit poston foton me ‘Sofinë’ dhe i përgjigjet komentuesit: Nuk bëhet xheloze për…

0
310

Kreu i Shtetit Ilir Meta ka postuar një foto me Marinelën, “Sofinë” e re të “Zonë e Lirë”, te Arjani Çani.

Por në foton e shpërndarë në facebook nuk kanë munguar edhe komentet nga qytetarët, ku një ndër tyre Presidenti Meta ka zgjedhur edhe që t’i kthejë përgjigje.

“Me Marinelën, ‘Sophie’ e re të Arian Çanit, gati për t’i vënë flakën ‘Zonë e Lirë’”– shkruan Presidenti në facebook.

“Do bohet cheloze monika hsha”, i ka komentuar një qytetar, ndërsa Meta ia ka kthyer se kryetarja e LSI-së, bashkëshprtja e tij, Monika Kryemadhi nuk bëhet xheloze për gjërat e bukura.

“Monika nuk bëhet xheloze për gjërat e bukura!” vijon Presidenti.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here