FOTOT/ Pas gjobës së dytë, Kryemadhi vijon takimet me qytetarët. Sërish shihet pa maskë

0
483

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka vijuar takimet me qytetarët në Durrës paraditen e kësaj të enjteje.

Pas takimeve më banorët e një pallati të dëmtuar rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit, kryetarja e LSI-së është ulur në kafe me disa qytetarë të tjerë, për të diskutuar problemet dhe ankesat që ata kanë, sa i takon situatës së dëmeve të shkaktuara nga tërmeti.

Por edhe pas gjobës së dytë nga policia, Kryemadhi është parë sërish pa maskë, teksa bisedon me qytetarët.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here