Meta del me mesazhin e fortë: Mos më ndërhyni më për Tedi Blushin! Është Kolonjar i Paparë!

0
843

Vijojnë replikat në rrjetet sociale mes Presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Ishte ky i fundit që i kërkoi Metës të tregonte pse ka votuar pro raportit të Dick Marty për luftën e UÇK në Kosovë.

banner sofo

Pas thirrjes së Ramës, vijoi replika mes kryeministrit dhe zëdhënësit të Metës, Tedi Blushi. Ndërkohë, në një reagim të fundit, Meta mbron zëdhënësin e tij, teksa shprehet se është kolonjar i paparë, siç ishte gjysma e rilindasve të vërtetë të Shqipërisë.

  • “Ju lutem mos më ndërhyni më për Tedi Blushin! Është Kolonjar i Paparë! Siç ishte gjysma e Rilindasve të vërtetë të Shqipërisë! Malet tona më të larta! Gjaku nuk bëhet uje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here