Ambasadorja Yuri Kim shkon në Kryeministri, takim ‘kokë më kokë’ me Ramën

0
526

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka shkuar pasditen e sotme në Kryeministri.

News 24 raporton se ambasadorja Kim do të zhvillojë një takim me kryeministrin Edi Rama.

Ndërkohë nuk dihet ende se çfarë po diskutohet mes ambasadores Yuri Kim dhe kryeministrit Edi Rama.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here