Akuzat e Bashës, shefja e Infektivit poston foton me stafin: Ne jemi në punë, ditë dhe natë, për të shpëtuar jetë

0
550

Shefja e Infektivit, Najada Çomo ka postuar një foto nga spitali COVID-1 së bashku me stafin e mjekëve.

Ditën e sotme Najada Çomo bashkë me mjekët doli në një deklaratë duke iu përgjigjur Lulzim Bashës që akuzon se numri i viktimave nga COVID-19 është fshehur në Shqipëri.

Çomo thotë se mjekët në spitalin e Infektiv janë në punë, ditë e natë, për të shpëtuar jetë.

STATUSI NGA NAJADA ÇOMO

Ne jemi ne pune, dite dhe nate, per te shpetuar Jete, te gjithe Bashke 🙏🙏
Ne jemi per Ju dhe me Ju🤝

(BalkanWeb)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here