Emri/ Vrasje me armë zjarri në Dajç të Shkodrës, humb jetën 43-vjeçari

0
369

Një vrasje me armë zjarri është regjistruar mëngjesin e sotëm pranë fshatit Dajç në Shkodër.

Nga informacionet paraprake mësohet se ka humbur jetën 43-vjeçari, Ridvan Ramazani.

Ende nuk dihen më shumë detaje nga ngjarja që tronditi fshatin Dajç këtë mëngjes.

Policia ka blinduar zonën dhe po vijon kontrollet në të gjithë vendin në kërkim të autorit.

burimi:lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here