U ekzekutua në një ditë me rivalin e tij, kush është i “forti i Shkodrës” i dënuar për…

0
772

Mësohet se Ridvan Ramazani ka qenë i dënuar në vitin 2017 për falsifikim dokumentesh.

Ridvani njihej si i forti i fisit Ramazani, familja e të cilit ka qenë në konflikt me familjen e Edmir Koçisë.

Ky i fundit është ekzekutuar më 28 nëntor të vitit 2012 në derën e shtëpisë së tij në lagjen “Tepe”, një datë e njëjtë me ditën kur është vrarë dhe Ridvan Ramazani.

FNSh dhe RENEA kanë mbërritur në vendngjarje teksa vijojnë kontrollet për të identifikuar autorin ose autorët e kësaj ngjarje.

burimi:lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here