FOTOLAJM/ Edhe pse plot me impenjime prej fushatës, Kryemadhi s’harron detyrat e shtëpisë! Fotografohet nga paparazi duke…

0
51

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi veç impenjimeve të shumta ditore në politike, nuk lë pas dore as punët e saj si amvisë në shtëpi.

Kryemadhi është pikasur sot nga paparazi i Panorama.al, teksa mes aktiviteteve të shumta ka gjetur kohë për të bërë dhe pazaret për në shtëpi.

Kryetarja e LSI-së është fotografuar teksa në dorë mban disa petë të gatshme byreku, me gjasa do përgatisë ndonjë ushqim të veçantë për fëmijët dhe presidentin Meta.

Gjatë karantinës, Kryemadhi nuk ka kursyer videot nga ambienti i kuzhinës, të cilin e ka shfrytëzuar për të bërë edhe ushtrime fizike.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here