Aty ku lind jeta! Manastirliu uron Krishtlindjen me këtë video të veçantë

0
190

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka uruar besimtarët e krishterë në ditën e Krishtlindjes me një video emocionuese dhe të veçantë, aty ku lind jeta.

“Gëzuar. Me magjinë e lindjes së JETËS, ju uroj nga ♥️ Gezuar Krishtlindjen”, shkruan ministrja në facebook e saj.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here