“Nuk do ta njoh Kosovën”/ Mediat serbe: Kërcënohet Presidenti Vuçiç dhe familja e tij

0
95

Mediat serbe raportojnë se Presidenti Aleksandër Vuçiç dhe familja e tij janë kërcënuar nga një person i paidentifikuar.

Sipas mediave, Vuçiç është kërcënuar në rrjetet sociale. Në mesazhet kërcënuese drejtuar Vuçiç ka mallkime dhe sharje ndaj presidentit.

Mesazhet kërcënuese janë bërë pas deklaratës së tij se ai kurrë nuk do ta njihte pavarësinë e Kosovës, për përparimin dhe zhvillimin e Serbisë dhe ndërtimin e spitalit Covid në Krushevc.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here