Emri/ Tronditet Dibra për Krishtlindje, plagoset me armë zjarri 50-vjeçari

0
211

Një plagosje më armë zjarri ka ndodhur tek rrethrrotullimi në Maqellarë të Dibrës. Mësohet se i plagosuri është Faik Zeqo, 50 vjeç.

Policia ndodhet në vendngjarje ndërsa nuk dihen ende motivet apo rrethanat.

50-vjeçari është plagosur në këmbë dhe është transportuar me urgjencë për në spitalin e qytetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here