Pamje nga aksidenti i rëndë në Portin e Durrësit/ Zbulohet identiteti i 25-vjeçares që u përplas për vdekje nga kamioni. Punonte si efektive e…

0
25

Të tjera detaje janë zbuluar nga aksidenti i rëndë, që ndodhi pasditen e sotme në ambientet e Portit në Durrës, ku për pasojë humbi jetën një 25-vjeçare.

“Panorama” mëson se vajza, e cila u shtyp nga kamioni në ambientet e Portit është Artimeda Haskasa dhe punonte si efektive e sigurisë portale.

Sipas policisë, drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit për veprime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit fatal për 25-vjeçaren.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here