VIDEO/ Vlora e ‘pushtuar’ nga uji, Luan Rama: Qindra milionë euro kanë shërbyer për të mbushur xhepat e çibanëve të korrupsionit

0
44

Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka publikuar një video me pamje nga Vlora, qytet i cili në këto ditë me reshje të dendura shiu është pushtuar nga uji.
https://vidnews.net/embed/1610034720996

Rama shkruan se sot Vlora ka ndierë më shumë se kurrë se çdo të thotë investime për të vjedhur, ndërsa shton se tashmë është e qartë se qindra milionë euro kanë shërbyer për të mbushur xhepat e çibanëve të korrupsionit që Kryeministri i ka ndërsyer qytetit.

Postimi i plotë:

Fakte në vend të fjalëve:

VLORA PËRMBYTET,

KRYEMINISTRI KRIHET…

Sot Vlora ka ndierë më shumë se kurrë se çdo të thotë investime për të vjedhur.

I gjithë qyteti është përmbytur nga ujërat që prej rreshjeve të shiut kanë vërshuar nga të gjitha anët, dëshmia më e qartë se qindra milionë euro kanë shërbyer për të mbushur xhepat e çibanëve të korrupsionit që Kryeministri i ka ndërsyer Vlorës, dhe jo për të realizuar shërbimet për të cilat kanë nevojë qytetarët.

Pamjet nuk kanë nevojë për koment.

Vlora përmbytet, Kryeminstri krihet…© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here