“Vendi i përmbytur dhe në krizë ekonomike, ministrat e Ramës shtrohen në darka luksoze në Dubai”- Basha: Është koha të…

0
54

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim shkruan në Twitter se është koha që të zëvendësohet një qeveri që mendon vetëm për veten me një qeveri që mendon për qytetarët.

Duke postuar një video nga deklarata për gazetarët gjatë paradites, Basha thekson se edhe një herë se ndërsa vendi është zhytur në krizë, ministrat e Ramës shtrohen në darka luksoze në Dubai.

“Vendi i përmbytur, në krizë ekonomike dhe shëndetësore, ministrat e Ramës shtrohen në darka luksoze në Dubai. Është koha të zëvendësojmë qeverinë që mendon vetëm për vete, me një qeveri që mendon për paratë tuaja – jo për paratë e saj. Ky është ndryshimi që do të sjellim ne”- shkruan Basha.© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here