Detaje të reja nga plagosja me armë e 45-vjeçarit/ Autorët kanë qenë dy persona me motor. Ngjarja ka ndodhur pas…

0
59

Të tjera detaje janë zbuluar në lidhje me plagosjen me armë zjarri të 45-vjeçarit, Ylli Ibrahimi.

Burime për “Panorama.al” bëjnë të ditur se kanë qenë dy persona me motor, të cilat dyshohet se kanë qëlluar me armë zjarri.

Dyshimet e para janë se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti. Autoret jane larguar menjehere, ndersa i plagosuri eshte derguar ne spital, ku nuk dihet gjendja e tij shendetesore.

Njoftimi i policise

Rreth orës 12:10, në Milot,Kurbin, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi Y.I., i cili është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor.

Menjëherë në vendngjarje  kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Grupi hetimor  dhe vijon  puna për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë Lezhë, të Komisariatit të Policisë Kurbin dhe FNSH-së  po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here