Publikohen fotot/ Ja kush po e merr vaksinën anti-Covid në ditën e tretë

0
39

Sot është dita e tretë e procesit të vaksinimit kundër Covid në Shqipëri. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar disa fotot nga ambientet e stadiumit “Air Albania”, ku morën dozat e para nje pjesë tjetër e mjekëve dhe infermierëve.

Ditën e djeshme u vaksinuan 60 mjekë, infermierët dhe epidemiologë, ndërkohë që Kryeministri, teksa pa nga afër procesin e vaksinimit falënderoi ekipet për punën e tyre.

Statusi i Ogerta Manastirliut

Dita III e vaksinimit #antiCOVID. Vijon vaksinimi i mjekëve dhe infermierëve të vijës së parë të betejës me #COVID19 të spitalit Infektiv në Air Albania Stadium ???????? #ShqipëriaBuzëqesh

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here