Një trailer përfshihet nga flakët! Kujt i përket dhe çfarë thotë policia

0
44

Një trailer është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tragjas të Vlorës dhe sipas policisë mjeti ishte në pronësi të një 34-vjecari.

“Më datë 14.01.2021, rreth orës 06:35, në fshatin Tragjas, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht traileri i markës “Man”,  në pronësi të shtetasit A. D., 34 vjeç, banues në Tragjas”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen rrethanave të dyja ngjarjeve.© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here