VIDEO/ “Mos ha m*t! Ta fus me shishe kokës”- Rama publikon videon e Mark Markut dhe ironizon: Kandidati për ministër i Arsimit dhe…

0
39

Kryeministri Edi Rama ka komentuar vendimin e Partisë Demokratike për të caktuar, ish-deputetin, njëherësh analistin dhe profesorin e gazetarisë, Mark Marku si drejtuesin e politik të PD-së në Qarkun e Lezhës.

Me një status ironik, Rama ka publikuar një video të një debate në emisionin “Opinion”, teksa Mark Marku është revoltuar me pjesëtaret e panelit, të cilët nuk e lejonin të fliste.

Në këtë emision, Marku me tone të ashpra i ka thënë deputetit të PS-së, Musa Ulqini: “mos ha m*ut dhe do ta fus me shishe kokës! Mos më ndërhyjë dhe me ler të flas”.

Këtë video Rama e ka ripostuar në Instagram, teksa e shoqëron me dixhiturën: “Presor gazetarie dhe kandidat për ministër arsimi i OpBashkuar opopo…p🙃p😳p😤”.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here