VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

0
34

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka publikuar një video me anë të cilës tregon opinionet e qytetarëve se si do të vepronin për rastin e një punonjësi që s’ka punuar në 7 vite.

Në postimin e tij, Basha treguar opinionet e qytetarëve se si do të vepronin, ndërkohë që ironia indirekte duket se është për kryeministrin Rama dhe qeverisjen e tij.

“Një pyetje e thjeshtë: po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?”, pyet Basha në rrjete sociale, teksa jep dhe përgjigjet e qytetarëve se cilët masivisht shprehen se “do e pushonin nga puna”, por pa e ditur se po flisnin për kreun e qeverisë.

© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here