Policia dhe RENEA aksion blic në Fushë-Krujë! Janë kontrolluar banesat e…

0
32

Policia dhe forcat Renea kanë zhvilluar një aksion blic në Nikël të Fushë-Krujës.

Sipas News24, kontrolle janë zhvilluar në disa banesa të personave me rekorde kriminale.

Mësohet se aksioni është zhvilluar gjatë mbrëmjes së kaluar, ndërsa ende nuk ka informacion nga policia.

Në orët në vijim priten informacione më të detajuara në lidhje me këtë operacion.© Panorama.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here