FASHION WEEK

DON'T MISS

LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

Basha rikthen Eduard Halimin në PD si koordinator politik. Ja detyrat që do të...

MARIGLEN KUME/ Eduard Halimi rikthehet në Partinë Demokratike pas një shkëputjeje trevjeçare nga jeta politike aktive. Ishdeputeti i PD-së ka pranuar ftesën...

‘Lëvizja për ndryshim’ dorëzon listën e kandidatëve, ja qarqet ku Jozefina Topalli synon mandatin...

Kur kanë mbetur edhe pak orë nga skadimi i afatit për të dorëzuar listat me emrat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet...

Tragjedia në Berat/ Flasin të afërmit: Çfarë dyshohet se u mori jetën babait të...

Babë e bir dhe një shok i këtij të fundit dyshohet se kanë humbur jetën për shkak se tre banesa u përfshinë...

STAY CONNECTED

229,823FansLike
68,557FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

POPULAR ARTICLES

SHBA/ Biden ka fituar më shumë vota se çdo kandidat tjetër në historinë e...

Fituesi i zgjedhjeve presidenciale në SHBA ende nuk dihet, por një gjë është e qartë: kandidati i Partisë Demokratike, Joe Biden, ka...

“Plan për të gjithë skenarët e mundshëm në rast se rrezikohet…”, ministri i Brendshëm...

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu në mbledhjen e Qeverisë së Kosovës, ka thënë se pas ngjarjeve të krijuar në vend...

Ndryshime të shuma në polici/ Emrat e drejtuesve që ikin dhe vijnë

Ndryshime të shumta janë bërë në drejtimin e disa prej policive në qarqe. Burime nga Policia e Shtetit kanë...

LATEST REVIEWS

Ç’po ndodh pranë shtëpisë së Joe Biden? Urdhri i ri nga...

Rriten kufizimet e përkohshme për fluturime mbi shtëpinë e Joe Biden në Wilmington, Delaware. BBC raporton se fillimisht, me kërkesë të Shërbimit...