Pse një spital në fushatë? Rama: Më vjen për të qeshur nga këto reagime!...

Kryeministri Rama zbuloi sot të tjera detaje lidhur me Spitalin e ri Rajonal që po ndërtohet nga Turqia në Fier.

Rama publikon pamjet nga rindërtimi në Laç, përgjigjet PD: Një vit nga tërmeti dhe...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga kantieri i ndërtimit në Laç, ku siç thotë ai qyteti po rizgjohet nga rrënojat...

Donald Trump vazhdon t’ia refuzojë fitoren, por Joe Biden nis përgatitjen për menaxhimin e...

Ndonëse Presidenti Donald Trump vazhdon të refuzojë humbjen e zgjedhjeve presidenciale kjo nuk e ka ndaluar presidentin e zgjedhur Joe Biden, që...

Zgjedhjet në SHBA/ Analiza e DW: Çfarë shpreson Bashkimi Europian nga humbja e Trump...

Deklaratat e Donald Trumpit këto vite kanë sjellë një ftohje të dukshme në marrëdhëniet mes Bashkimit Europian dhe SHBA-së. Edhe katër vite...

“Dakordohemi që FETO përbën kërcënim për dy vendet”/ Erdogan në krah të Ramës: S’do...

Në konferencën e përbashkt në krah të kryeministrit Edi Rama, presidenti turk Erdogan përmendi organizatën FETO duke u shprehur se ajo përbën...

“Na dhanë urdhër në radio për të hapur zjarr”, rrëfimi i gardistit për ‘21...

Plot 10 vjet pas ngjarjes tragjike të 21 janarit 2011, që shkaktoi vdekjen e 4 protestuesve në bulevardin përpara Kryeministrisë, shefi i...

Elizabeth II dhe Philip festojnë 73-vjetorin e… martesës!

Asnjë çift mbretëror nuk ka qenë kurrë së bashku kaq gjatë, mes një historie martese të trazuar, por sigurisht edhe të lumtur,...

PD: Rama po detyron të rinjtë të largohen

“Shqipëria, e dyta për azilkërkues pas Sirisë” Demokratët akuzojnë kryeministrin Edi Rama se me keqqeverisjen e tij po detyron...

Maska me detyrim, gjobë 666 të pabindurve brenda 24 orëve. Tetë të shoqëruar në...

https://www.youtube.com/embed/WnTvv_bEgjI Strukturat e Policisë, kanë vijuar kontrollet në terren, për të monitoruar zbatimin e masës për mbajtjen...
229,823FansLike
68,557FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Featured

Most Popular

Latest reviews

Çfarë fshehin burrat në shtrat? Sekreti i tyre më i madh…

Supozohet që gjithkush të jetë mjaftueshëm rehat me partneren sa për të ndarë me të çdo sekret të mundshëm.

“Qeveria mos vazhdojë të marrë në qafë njerëzit”/ Petrit Vasili thirrje...

Ndërkohë që rritja e shifrave ditore e të infektuarve në vend është alarmante, nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili i bën thirrje Qeverisë...

“Nuk pranojmë të shkojmë në Vaqarr”, ankohen banorët e dëmtuar nga...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte sot pranë banorëve të Kombinatit të cilët ankohen për shkak të dëmtimeve të tërmetit të 26...

More News