Home Tags Albania

Tag: albania

”Traditë e njohur”, Meta: Shpërthimi i kanabisit në vit zgjedhor përdoret...

Presidenti Ilir Meta ka ngritur alarmin e shpërthimit të kanabasit gjatë një viti zgjedhor në Shqipëri duke theksuar se kjo tashmë është...

Vetingu, si u shkarkua në mënyrë të dyshimtë gjyqtari i kërcënuar...

Gjyqtari Ardit Mustafaj i Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar u shkarkua nga detyra më 5 mars 2020 për...

Pse iu fute politikës? Arjola Demiri: Unë tani marr 3-4 rroga,...

https://youtu.be/OaFGPmL_DPg Aktorja e njohur Arjola Demiri, foli në Open për arsyet se pse ajo vendosi të futet...

“Plehrat” përplasin Ramën me Bashën, Kryeministrit: Hiq dorë nga nostalgjia

Denoncimet e Partisë Demokratike, sipas së cilës Qeveria po shpenzon para për inceneratorët, ka detyruar Kryeministrin Rama që të reagojë.

VIDEO/ Premtimet e Ramës, Basha: I vetmi ‘gomar që fluturon’ me...

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, i ka konsideruar premtimet e fundit të kreut të qeverisë si premtime të tipit “gomari fluturon” dhe...

PD publikon videon: Gënjeshtrat e Ramës në 2013-ën që i riciklon...

Partia Demokratike ka publikuar një video në të cilen shfaqet kryeministri Rama me premtimet e tij të ricikluara nga fushata e 2013-ës.

Teatri i larjes së hesapeve dhe kërcënimi i qytetarëve për maskën

Dy ditë para hyrjes në fuqi të vendimit për mbajtjen e maskave kudo në ambiente publike, ka dalë me një deklaratë të...

“Po nxit sherr e rrëmujë për interesat e tua dhe për...

Pas deklaratës së ashpër të Metës se kryeministrin e presin 3 milionë Ilirë me 25 Prill, nuk ka vonuar përgjigjja e Ramës.

Basha nuk ndalon nga lapsuset, Rama: Je njësh zemër

https://youtu.be/z9ERKHH7ppc Ditën e sotme kreu i PD-së Lulzim Basha u mundua të rregullojë lapsuset që ka bërë...

Pamjet e rralla, kur Lulzim Basha vinte ne Tirane me hetuesit...

Nënkryetari demokrat Edmond Spaho ka bërë një status, ku shprehet, se holandezët do ia hanë kokën Ramës dhe përmendi mes holandezëve skuadrën...

ME TE SHIKUARAT