Home Tags Albania

Tag: albania

VIDEO- Qëlloi me shishe eskortën e ministrit grek/ Idrizi: Do të...

Në kushtet e një sjellje normale të policisë, kreu i PDIU Shpëtim Idrizi  thotë se veprimi i tij duke qëlluar me shishe...

Covid i merr jetën mjekut të njohur nga Hasi/ Mesazhet prekëse...

Koronavirusi vazhdon t’i marrë jetën edhe bluzave të bardha. Burime për “Panorama” bëjnë të ditur se betejën me këtë virus e ka...

VIDEO- Me vrap dhe me shishe në dorë/ Momenti kur Shpëtim...

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendia është pritur sot më protesta në Tiranë. Shpëtim Idrizi dhe përfaqësues të PDIU kanë protestuar...

Izolim të dytë nga Covid 19? Zv.ministrja e Shëndetësisë zbulon skenarët...

Shqipëria ditët e fundit po shënon shifrat më të larta të prekurve nga Covid-19, ndërkohë që shumë vende të tjera evropiane kanë...

Megagrabitja në Rinas, dërgohen për gjykim 8 të pandehur, mes tyre...

TIRANËProkuroria dërgon për gjykim dosjen për megagrabitjen në aeroportin ‘Nënë Tereza’, ngjarje e ndodhur më 9 prill të vitit të shkuar.

“Gjoba cënon liritë e njerëzve”, Rama i përgjigjet Metës: Për të...

Në prezantimin e task forcës pro shëndetit, kryeministri Edi Rama, i ktheu përgjigje presidentit Ilir Meta, i cili në konferencën e një...

“S’më dha lekët prandaj e vrava”/ Gjykata vendos arrest me burg...

Gjykata dha sot masën arrest me burg për Kliti Leka i cili akuzohet për vrasjen e ndërtuesit Niko Goro në Himarë para...

Shembjet te Unaza e Madhe, nga sot kufizohet hyrja në Tiranë...

Drejtori i Policisë së Tiranës Rebani Jaupaj ka njoftuar planin për menaxhimin e trafikut për të shmangur dyndjen drejt rrethrrotullimit të Unazës...

“Borxhi publik u rrit me 2 mld dollarë”, Panariti: Humbja për...

Edmond Panariti, ish-deputet dhe ish-ministër i LSI, ka reaguar lidhur me atë që e konsideron si katastrofa ekonomike dhe e varfërisë, brenda...

Reagimi/ PD-Ramës: Inceneratorët, po i ikën llogaridhënies duke u fshehur pas...

Partia Demokratike ka reaguar ndaj një videoje propogandistike të postuar nga Kryeministri Edi Rama lidhur me inceneratorin e Sharrës.

ME TE SHIKUARAT